M15-16 - Buštěhrad 25.10.21

publikováno 26.10.2021

S. Buštěhrad - SK Slaný   13 : 1    (9:0)

Sestava: Helbich, Jiráček, Dvořák, Ebr, Folbrecht, Rosický, Pham, Motyčka

V utkání nás porazil jediný hráč, kterého jsme nebyli schopni ubránit. Nastřílel nám 11 branek, z toho 3 druhý poločas jako brankář, když projel celé hřiště. Jeden gól byl vlastní.

Branka: EBR

S.Unhošť - SK Slaný   3 : 1   (1:1)

V utkání jsme nebyli daleko od prvního získaného bodu. Po pěkném úniku Jiráčka jsme vyrovnali na 1:1 a tak skončil poločas. I druhý poločas byl vyrovnaný. Unhošť svoje šance narozdíl od nás proměnila a tak jsme opět odešli s prázdnou.

Branka: JIRÁČEK