Úvod » Tréninky » Mistrovská utkání

M2 - Zákolany, Buštěhrad

publikováno 09.09.2022

Ve druhém kole mistrovských utkání nás čekaly dva zápasy na hřišti Zákolan.

Jako první naši kluci vyběhli proti soupeři ze Zákolan. Zápas se vydařil a vyhráli jsme 1:7.

Branky za náš tým vstřelili 2x Pavel Elicer, 2x Patrik Poprocký, 2x Ondra Motyčka a jednou skóroval Zdeněk Ebr

Do zápasu se zapojili: v brance Milutinovič, kapitán Ebr, Poprocký, Elicer, Dvořák, Malyshko, Motyčka, Mazan a Jiráček.

Druhý zápas jsme hráli s týmem z Buštěhradu. I druhý zápas se klukům vydařil a vyhráli jsme 4:1.

Branky tentokrát vstřelili Patrik Poprocký, Václav Jiráček, Antonín Dvořák a Mark Malyshko.

Sestava byla stejná, jako u prvného zápasu. Jen branku tentokrát střežil Ebr.

Příští zápas nás čeká 14.9.2022 na domácím hřišti.

Shrnutí trenéra: dnešní dva zápasy ukázaly, že když si kluci budou přihrávat, dávají pak pěkné góly.V druhém zápase si ale nahrávali již méně a na hře to bylo znát. Ale je potřeba přiznat, že brankář soupeře předved skvělý výkon a vychytal tak klukům mnoho šancí. Máme tedy stále co zlepšovat.